portfólio | deti

Fotenie detí v Bratislave a okolí.

Detské fotografie sa realizujú buď v mojom domácom štúdiu v Bratislave na Kolibe alebo na mieste ako je park, rozkvitnutá záhrada, v lesoch, ale aj na poliach – v závislosti od veku vášho dieťatka a povoleného počasia. Mám pár obľúbených miest v Bratislave, ktoré vytvárajú úžasné prostredie pre detskú fotografiu.

Pracujem hlavne s prirodzeným svetlom bez ohľadu na to, či ide o vonkajšiu alebo štúdiovú fotografiu. Myslím, že prirodzené svetlo je pre deti najviac lichotivé.

Pokiaľ ide o oblečenie, som presvedčená, že najlepšie oblečenie pre mladšie deti (do 6 mesiacov) je často iba ľahučký odev alebo prikrytie dieťatka jemnučkou vlnovou dekou. Ak je vaše dieťa staršie a radšej by ste mu dali prednosť byť oblečené, stačí, ak mi poviete vašu predstavu a ja urobím všetko pre vašu spokojnosť.

Tiež som rada, keď moje fotografie majú svoj osobitý „štýl“ . Precízne pre svoje obrázky dodávam starostlivo vybrané rekvizity, ktoré zodpovedajú celkovému pocitu obrazu a tiež udržiavajú vaše deti zaneprázdnené. Pokúšam sa zachytiť celú škálu nálad, od plachého až po neskutočne usmievajúceho sa dieťatka, pričom každý obraz je pravdivým odzrkadlením osobnosti vášho dieťaťa.

Mojou úlohou je odhaliť charakter vo výrazných a dynamických záberoch, ktoré zachytávajú vzdialený vzhľad, nepríjemný úsmev, zlomyseľné pohľady a či odrazy nechránenej radosti.

Pred fotografovaním sa s vami rada osobne stretnem a porozprávam sa o vašich predstavách.

Moje ceny sú veľmi flexibilné a som si istá, že si vytvoríte svoj vlastný portrétový balík, ktorý zodpovedá vašim individuálnym potrebám.

Neváhajte a kontaktujte ma na adrese dariatesarphotography@gmail.com – rada Vám odpoviem.