Nadčasová novorodená fotografia …

Dieťa je jedno z najzaujímavejších, zvláštnych a niekedy najdesivších vecí, ktoré zažijete vo Vašom živote.

Na mojich fotografiách je mojím cieľom zachytiť tie krásne maličkosti a špeciálne prvé dni života vášho dieťaťa v útulnom a upokojujúcom prostredí.

Fotografie Vášho dieťatka budú vašim pokladom a to navždy. Čas plynie rýchlo a vaše dieťa už plazí, chodí a rozpráva. Novorodenecké fotografie sú niečim k čomu sa môžete vrátiť vždy, keď to budete potrebovať.

Všetky novorodenecké fotografické sedenia sa uskutočňujú v mojom profesionálnom a útulnom fotografickom ateliéri v Bratislave. Môžete relaxovať v pohodlí v mojej  novorodeneckej štúdiovej miestnosti, ktorá je naplnená ohromujúcimi rekvizitami. Posaďte sa na pohovku, popíjajte kávu, čítajte časopis, voľba je vaša ….

Kedy je najlepší čas na rezerváciu novorodenca?

Vždy doporučujem, aby si rodičia zarezervovali termín už mesiac pred pôrodom. Môj denník sa zapĺňa rýchlo a každý mesiac si pridelím určitý počet novorodencov.

Novorodenci sú najlepšie fotografovaní do 14 dní,  ideálne do 10 dní. To má zaistiť, že dieťa je ospalé a dokáže spinkať počas celej doby fotografovania, čo mi umožňuje bezpečne zachytiť tie najkrajšie zábery.

Odomňa môžete očakávať vynikajúcu a profesionálnu skúsenosť s množstvom osobných zážitkov. Snažím sa podať čo najlepší zákaznícky servis, ktorý je u mňa v popredí a všetko čo robím v spoločnosti Daria Tesar Photography je pre maximálnu spokojnosť zákazníkov, čo pre mňa znamená svet.

Teším sa na spoluprácu s Vami!